Salvador Dali Paris

560478

SALVADOR DALI (1904-1989): Judgement de Paris, from Suite mythologique nouvelle, signerad och numrerad 94/150, torrnål, bildmått ca 58,5x39 cm

LITTERATUR: Michler/ Löpsinger 485

Fläckar i marginalen

Rum 8

Salvador Dali Paris

Budhistorik (12 bud)
4186350
4186131
3 800
4186129
3 600
4179376
3 400
4185678
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.