Skrivbord

560475

SKRIVBORD, 1800-tal, Engand, fanerad med mahogny, beslag i mässing, delvis läder kläddskiva, på hjultrissor, höjd ca 76, 135x75 cm

Slitage, skador, nyckel skans

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 17

Skrivbord

Budhistorik (2 bud)

4181896
4178824

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.