Koffert 1900-talets första hälft

560374

KOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, träband, etikett från Swedish Lloyd line, höjd ca 33, 103x54 cm

Omfattande slitage, nyckel saknas

Fashion

Rum 21

Budhistorik (6 bud)
4178699
500
4179622
500
4178699
450
4179619
4178699

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.