Stolar Karl Johan

560373

STOLAR, 5 st, Karl Johan, 1800-tal, betsat lövträ, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Slitage och skador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar Karl Johan

Budhistorik (1 bud)

4177068
2018-07-29 01:19:27

2018-08-02 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.