"Nödens Tre Ansikten"

559010

LAILA PULLINEN, "Nödens Tre Ansikten", medalj, brons, signerad LP, 1970-tal, storlek 9,5x9,5 cm

Medaljen formgiven år 1977 för Finland Röda Kors 100 års jubileum

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4222586
35
4221146
30

Slutpris EUR:
35
365 SEK, 41 USD
Utropspris EUR:
200