LG Lundberg

558787

LG LUNDBERG (född 1938): "Långt ut" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 74/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (3 bud)

4214765
4214616
4208363

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.