LG Lundberg

558786

LG LUNDBERG (född 1938): "No 792" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (9 bud)
4211599
650
4212085
650
4211599
600
4211846
550
4211599
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.