LG Lundberg

Föregående | Översikt | Nästa

558784

LG LUNDBERG (född 1938): "Bud" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 59/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 2

558784 - LG Lundberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
LG Lundberg

Budhistorik

6 dagar kvar
Avslutas 2018-08-20
12:15   (13:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.