LG Lundberg

558784

LG LUNDBERG (född 1938): "Bud" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 59/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg

Budhistorik (1 bud)

4203379
2018-08-20 09:38:50

2018-08-20 kl 12:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.