LG Lundberg

558781

LG LUNDBERG (född 1938): "Kaihomieli" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 88/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

LG Lundberg

Budhistorik

2018-08-14 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.