LG Lundberg

558779

LG LUNDBERG (född 1938): "Träden'' ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 88/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg

Budhistorik (4 bud)

4190803
450
4190723
4186973
4183789

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.