LG Lundberg

558777

LG LUNDBERG (född 1938): "Nattregn" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 89/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg

Budhistorik (2 bud)

4189502
4183785

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.