LG Lundberg

558776

LG LUNDBERG (född 1938): "Skäret" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 89/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg

Budhistorik (18 bud)
4188204
4185698
4188203
4185698
4186958
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.