Yrjö Kukkapuro

558450

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi, Finland, 1970-tal, röd, svart och grön akrylsits, ben i stålrör. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, total höjd 79 cm.

Ställvis slitage och en grön stol skadad

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4205720
100
4205719
85
4202375
80

Slutpris EUR:
100
1 024 SEK, 117 USD
Utropspris EUR: