Tapio Wirkkala

558447

TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Tapio Wirkkala

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4195838
2018-08-14 18:49:06
100

2018-08-18 kl 20:03
Slutpris EUR:
100
1 024 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
200