Matti Suuronen

Föregående | Översikt | Nästa

558442

MATTI SUURONEN, stolar, 2 st, vit glasfiber, lösa svarta läderdynor, höjd 75 cm, bredd 51 cm

Slitage och små skador

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

558442 - Matti Suuronen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matti Suuronen

Budhistorik

Bud EUR

15 timmar 26 minuter kvar
Avslutas 2018-08-18
17:00   (18:00 )
AKTUELLT BUD EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund