Matti Suuronen

558442

MATTI SUURONEN, stolar, 2 st, vit glasfiber, lösa svarta läderdynor, höjd 75 cm, bredd 51 cm

Slitage och små skador

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Matti Suuronen

Budhistorik

Bud EUR

2018-08-18 kl 17:00
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: