Yrjö Kukkapuro

558437

YRJÖ KUKKAPURO, karmstolar, 4 st, A-serien, Avarte, 1980-tal. Svart- och rödlackerad metall. Sitsen och ryggstödet i träfaner och beige textil. Bredd 55 cm. Djup 65 cm. Sitthöjd 40 cm, totalhöjd 80 cm.

Ställvis slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4204902
2018-08-20 23:53:09
30

2018-08-21 kl 10:12
Slutpris EUR:
30
307 SEK, 35 USD
Utropspris EUR: