Yrjö Kukkapuro

Föregående | Översikt | Nästa

558436

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi 1970-tal. Vit akrylsits, ben i förkromat stålrör. Fast sittkudde. Bär tillverkarens etikett. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, höjd 79 cm.

Ställvis slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

558436 - Yrjö Kukkapuro
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Yrjö Kukkapuro

Budhistorik

Bud EUR

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-20
21:27   (22:27 )
AKTUELLT BUD EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund