Yrjö Kukkapuro

558436

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi 1970-tal. Vit akrylsits, ben i förkromat stålrör. Fast sittkudde. Bär tillverkarens etikett. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, höjd 79 cm.

Ställvis slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4202371
50
4202369
30

Slutpris EUR:
50
497 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: