Olof Kettunen

558429

OLOF KETTUNEN, pall, J. Merivaara Oy, 1950-tal,
formpressad plywood, metallbenställ, bredd 53 cm, sitthöjd 41 cm, total höjd 53 cm

Ställvis slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Olof Kettunen

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
4201446
100
4201444
95
4201443
90
4201441
85
4199057
80

Slutpris EUR:
100
1 024 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
200