Erik Höglund bronsskulptur

557385

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Kvinnobyst, signerad och daterad E Höglund -52, numrerad 2/3, grönpatinerad bronsskulptur, höjd 38 cm

Konst, Skulpturer

Erik Höglund bronsskulptur

Budhistorik (12 bud)
4224827
6 400
4210969
6 200
4216213
6 200
4210969
6 000
4210018
4 400

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.