Salongsgrupp gustaviansk stil

556399

SALONGSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1800-tal, förgylld, skuren dekor, bestående av: soffa, karmstol, stolar 1 par, taburett, soffans längd ca 130 cm

Slitage, mindre skador, en stol med skevt ben

Möbler, Soffgrupper

Geijersgatan 14, Göteborg

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
4184700
4184920
1 900
4184700
1 800
4184919
1 700
4184700
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.