Golvlampa Jakobsson

556325

HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets slut, kromad metall samt lackerad metall, en ljuspunkt, höjd ca 220 cm

smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa Jakobsson

Budhistorik (8 bud)
4186132
600
4186126
550
4185949
500
4185847
450
4185946
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.