Bord i senempire

556324

BORD med pelarfot, senempire, fanérat i mahogny, höjd ca 78, 120x86 cm

fanerskador, slitage

Möbler, Matbord

Geijersgatan 14, Göteborg

Bord i senempire

Budhistorik (1 bud)

4178761
2018-07-30 18:00:41

2018-08-06 kl 10:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.