Skåp Karl Johan

556323

SKÅP, 1800-talets andra hälft, Karl Johan, 3 hyllplan, svärtade kolonner, höjd ca 195 cm

slitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
4186245
550
4178879
500
4178879
4179892
4178879

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.