Helmer Osslund oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

556261

HELMER OSSLUND (1866-1938): Gondoler i Venedig, signerad Osslund, olja på smörpapper lagd på pannå, 37x62 cm
På baksidan intygad av sonen Erik Osslund.

Skador, färgbortfall

Rum 4

556261 - Helmer Osslund oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4194024
4190105
4188677

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-15
18:30   (19:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.