Georg Fischhof oljemålning

556246

GEORG FISCHHOF (Österrike, 1859-1914): Utsikt vid Comosjön i Italien, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, 71x100 cm

Konst, Äldre måleri

Georg Fischhof oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4197268
4197266
1 800
4196115
1 600
4195485
4195484

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.