Georg Pauli, Modell på klippa oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

556245

GEORG PAULI (1855-1935): Modell på klippa, signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916, olja på duk, 81,5x65,5 cm.

556245 - Georg Pauli, Modell på klippa oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
4193580
6 000
4193163
5 000
4192906
4 800
4192905
4 600
4192904
4 400

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-15
19:51   (20:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.