Holländsk skola ca 1800 oljemålning

556244

HOLLÄNDSK SKOLA (ca 1800): Havsmotiv med fartyg, olja på duk, 47x62 cm

Dubblerad, lagning, retuscher

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (12 bud)
4197221
4 600
4197220
4197115
4196936
2 600
4196935

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.