Holländsk skola ca 1800 oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

556244

HOLLÄNDSK SKOLA (ca 1800): Havsmotiv med fartyg, olja på duk, 47x62 cm

Dubblerad, lagning, retuscher

Konst, Äldre måleri

556244 - Holländsk skola ca 1800 oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

4191971
450
4190693
4189949
4188629

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-15
20:12   (21:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.