Oidentifierad konstnär oljemålning

556243

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, ca 38x26 cm

repor

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
4197342
4197341
950
4193790
900
4188307
700
4188241

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.