Roland Svensson Gillöga

555891

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskäret Gillöga", signerad roland S, kolteckning, ca 29x35 cm;

Läs mer

PROVENIENS:
Etikett på baksidan: Färg och Form 1948

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (9 bud)
4202048
5 200
4202905
5 000
4202048
4 800
4169310
4 600
4169310

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.