Roland Svensson

555857

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Navigare Necesse Est...Nolsö, Färöarna", signerad roland S., blandteknik (akvarell/krita), ca 19x46,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson

Budhistorik (5 bud)
4202704
1 700
4161670
1 600
4161670
1 300
4202235
4161670

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.