Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

555857

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Navigare Necesse Est...Nolsö, Färöarna", signerad roland S., blandteknik (akvarell/krita), ca 19x46,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555857 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik (1 bud)

4161670
2018-07-17 01:59:32

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:00   (21:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.