Roland Svensson Sjömärke

555829

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjömärke i vinterskrud, signerad och daterad roland S. 41, pastellkrita, ca 22x50,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Sjömärke

Budhistorik (10 bud)
4202046
14 500
4169480
14 000
4167489
13 500
4169479
13 500
4167489
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.