Roland Svensson Göta Kanal Rödesund Karlsborg

555632

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Göta Kanal - Rödesund Karlsborg", signerad och daterad roland S juni 1962, blandteknik/akvarell på papper, ca 24x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (11 bud)
4201811
4 200
4201808
4201810
4201808
3 800
4201802
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.