Roland Svensson Möja

555615

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isläggning Möja", signerad och daterad roland S.1948, pastell, ca 22,5x27 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson Möja

Budhistorik (29 bud)
4201976
16 000
4202647
15 500
4201976
15 000
4177220
14 500
4169440
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 563 EUR, 1 829 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.