Roland Svensson Svartlöga

Föregående | Översikt | Nästa

555610

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svartlöga", signerad och daterad roland S, pastell, ca 31x41 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555610 - Roland Svensson Svartlöga
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Svartlöga

Budhistorik (19 bud)
4170064
33 000
4169484
32 000
4167488
31 000
4169483
31 000
4167488
30 000

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:15   (22:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
33 000
3 224 EUR, 3 772 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.