Roland Svensson Stora Nassa

555599

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "St Nassa"- förlaga till litografi, signerad roland S, blandteknik på smörpapper, ca 25x38 cm;

Läs mer

Med dedikation, gulnader

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (13 bud)
4202615
4196439
4196438
1 900
4196437
1 800
4196436
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.