Roland Svensson

551783

ROLAND SVENSSON (1910-2003): boken "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 77/250, 1 signerad originalfärglitografi R. Svensson ("Från Storskärgårn", ca 26x23 cm, löst bifogad), pappbandkassett;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Roland Svensson

Budhistorik (15 bud)
4202889
3 800
4202883
3 600
4202886
3 600
4202883
3 400
4168172
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.