Roland Svensson

551748

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad Roland S, numrerad 109/200, bladmått ca 23x15 cm; bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 164;

Läs mer

Blekt rygg

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Roland Svensson

Budhistorik (12 bud)
4202163
2 600
4201929
2 400
4201042
4200409
4169409
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.