Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

551748

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad Roland S, numrerad 109/200, bladmått ca 23x15 cm; bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 164;

Läs mer

Blekt rygg

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Nybrogatan 32, Stockholm

551748 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik (6 bud)
4169409
1 700
4167431
1 600
4167431
4162258
4162257

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
14:48   (15:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.