Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

551586

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 228/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

551586 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
4175796
1 800
4195017
1 700
4175796
1 600
4168267
4168265
1 400

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:09   (22:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.