Roland Svensson Tornösund - Möja

551567

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (1 bud)

4168307
2018-07-21 19:18:23
650

2018-08-19 kl 16:16
Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.