Roland Svensson Tornösund - Möja

Föregående | Översikt | Nästa

551567

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

551567 - Roland Svensson Tornösund - Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (1 bud)

4168307
2018-07-21 19:18:23
650

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
16:16   (17:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.