Roland Svensson

551530

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 248/310, litografi, bildmått ca 51x41 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
4202815
4167485
1 400
4202398
1 300
4167485
4202397

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.