Roland Svensson Gillöga

551081

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (13 bud)
4202655
3 600
4202394
3 400
4201223
3 200
4193844
4201222
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.