Roland Svensson Antegubbens stuga

Föregående | Översikt | Nästa

551072

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

551072 - Roland Svensson Antegubbens stuga
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (9 bud)
4196443
4169304
1 900
4195489
1 800
4169304
1 700
4167478
1 600

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:39   (21:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.