Roland Svensson Antegubbens stuga

551072

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (11 bud)
4202784
2 400
4202754
4196443
4169304
1 900
4195489
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.