Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

551071

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 77/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

551071 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

4194133
900
4174617
850
4169794
4166790
750

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
12:24   (13:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.