Roland Svensson

551071

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 77/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
4202010
1 700
4202008
1 600
4201875
4202005
1 400
4201875
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.