Roland Svensson Stora Nassa

551000

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll Stora Nassa", signerad roland S, 67/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Stora Nassa
Budhistorik (27 bud)
4201928
6 800
4201918
6 600
4201927
6 400
4201918
6 200
4201926
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.