Roland Svensson

550972

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
4202737
4199757
1 300
4198984
4197274
4193143
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.