Roland Svensson Min bastu Möja

550956

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 103/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (7 bud)
4202763
4202760
1 400
4202687
1 300
4202684
4202683

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.