Roland Svensson

550951

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 97/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
4202130
1 400
4201549
1 300
4201221
4194135
4201220

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.