Roland Svensson

550937

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad och daterad roland S.1976, pt, färglitografi, ca 47x35 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

4202766
4198623
850
4197114
4166818
750

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.