Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

550935

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton" - Gillöga, signerad roland S., 353/360, färglitografi, bildmått ca 29x46 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550935 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
4168876
3 400
4169449
3 200
4168876
4169448
2 800
4168876
2 600

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:21   (21:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.