Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

550921

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol/Vårnatt", signerad roland S., pt, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

550921 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
4202393
1 700
4201974
1 600
4200444
4194956
4168290
850

1 timme 57 minuter kvar
Avslutas 2018-08-19
20:18   (21:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.